Posiadamy w sprzedaży asortyment marek:

DMS Limited

Posiadamy szeroki asortyment odzieży markowej męskiej, damskiej, sportowej outlet w przystępnych cenach .
Produkty aktualizowane są nieustannie ze względu na dużą rotację, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu stale świeży asortyment…  Oferujemy Państwu nową odzież pochodzącą z nadwyżek produkcyjnych oraz końcówek kolekcji najbardziej znanych i cenionych producentów. Końcówki kolekcji odzieży sprowadzamy bezpośrednio od producentów z ich magazynów.

„Dwa słowa” o hurtowni outletowej:

Jesteśmy bezpośrednim importerem wyżej wymienionych produktów, stąd możemy zaproponowac markową odzież męską – damską, obuwie outlet w przystępnych dla klienta cenach.

Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży markowej odzieży oraz obuwia sportowego.

Posiadamy szeroki asortyment produktów najbardziej znanych firm. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się w naszym magazynie w Rasznie pod Warszawą.

Współpraca

Współpracujemy z największymi hurtowniami w Europie oraz bezpośrednio z producentami najbardziej znanych marek. Osobiście importujemy sprzedawane przez nas produkty. Oferujemy zarówno końcówki kolekcji, końcówki serii, nadwyżki magazynowe, produkty outlet jak i regularny towar dostępny w aktualnej kolekcji producentów Adidas, Nike, Puma, Reebok, Everlast, Umbro. Cały nasz asortyment jest nowy.
mARKOWA ODZIEŻ W NAJLEPSZYCH CENACH

Jak to działa?

1

Katalog produktów

W celu uzyskania naszego aktualnego katalogu produktów prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
2

Szczególy

Po obejrzeniu katalogu uzgadniamy szczegóły i przechodzimy do ostatniego kroku, czyli zamówienia.
3

Podsumowanie

Zamówienia realizujemy w formie wysyłkowej jak również po osobistej wizycie w hurtowni po wcześniejszym umówieniu spotkania
Opinie

Zobacz co o nas mówią