Hurtownia B2B w skrócie

DMS Limited, Twoja internetowa hurtownia sportowa!

DMS Limited, internetowa hurtownia markowej odzieży i obuwia sportowego outlet funkcjonuje nieprzerwanie od około 6 lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z dużą ilością klientów hurtowych. Z ogromnym zadowoleniem przyjmujemy fakt, iż nasi klienci skutecznie prowadzą swoją działalność handlową. W naszej działalności zajmujemy się bezpośrednim importem oraz dystrybucją hurtową markowego obuwia sportowego oraz odzieży outlet. 

Początki działalności zapewne jak w wielu przypadkach były dość skomplikowane, początkowo nasz magazyn to pomieszczenie o powierzchni niespełna 40 m kw. Jednak z biegiem czasu, kilkakrotnie zmienialiśmy swoje lokalizacje, tym samym powierzchnie biurowo-magazynowe. Aktualnie obsługujemy duże sklepy oraz mniejsze podmioty w sektorze sportowym. Równocześnie w ciągu lat pracowaliśmy nad poszerzeniem bazy naszych dostawców oraz odbiorców hurtowych artykułów branży sportowej. 

Docelowo skonectrowaliśmy się nad dystrybucją artykułów marek sportowych w dziale Outlet takich wiodących firm jak Adidas, Reebok, Puma czy też Nike. Formy prowadzonej sprzedaży ulegały zmianom, początkowo był to głównie asortyment – tzw. stoki, w których asortyment był bardzo różnorodny jednak bardzo mało powtarzalny w kwestii rozmiarów. Na dany okres był to produkt bardzo pożądany, jednak z biegiem czasu rynek handlu hurtowego wymógł na nas jako dostawcy wprowadzenie asportymentu, który będzie dopasowany do szerszej grupy odbiorców. Tym samym do naszego portfolio ofert hurtowych wprowadziliśmy regularne katalogi w asortymencie obuwie sportowe (trampki, do biegania, piłkarskie, na co dzień – casual) , koszulki, spodenki, spodnie, bluzy, kurtki, skarpety, plecaki. Można powiedzieć szeroki asortyment sportowy. 

Podsumowując – aktualnie dystrybucja prowadzona jest w formie stok-ów jak również kolekcji gdzie klienci mają możliwość wyboru konkretnego produktu z modelu jak również rozmiaru. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, które daje możliwości uzupełnienia brakujących modeli czy rozmiarów. Zamówienia hurtowe reazlizujemy na podstawie wcześniej przesłanych katalogów artykułów w formie elektronicznej lub osobiście w siedzibie firmy w podwarszawskim Raszynie. 

Nieustannie pracujemy jako hurtownik nad poszerzaniem naszych ofert, wzbogacaniem ich o nowe modne kolekcje, aby były konkurencyjne w segmencie b2b sprzedaży hurtowej. Jeśli jesteście Państwo wstępnie zainteresowani współpracą z naszą firmą zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania, prześlemy katalogi dostępnych produktów.

Zespół Hurtowni Odzieży Sportowej i Obuwia Outlet DMS Limited

Kontakt